Zdjęcia zaworów i armatury technicznej

Zawór DN20 PN16 mosiądz
Fotografia reklamowa: armatura
Zawory mosiężne
Zawory hydrauliczne
Rury instalacji wodociągowych trójnik, kolanko
Zdjęcie katalogowe rur hydraulicznych z wykorzystaniem kolorowego czerwonego oświetlenia efektowego. Rury są położone na srebrnym lustrze technicznym.
Zawór elektromagnetyczny Solenoid Valve
Zdjęcie katalogowe zaworu elektromagnetycznego
Element zaworu elektromagnetycznego
Fotografia produktowa: elektrozawór selenoid
Wąż z wkrętarką
Packshot: sprężyna do oczyszczania z wkrętarką, która pełni rolę napędu. Jest to praktyczny przykład zastosowania takiego rozwiązania w praktyce a nie fikcja fotografa

Zdjęcia katalogowe zaworów, rur, węży, różnych akcesoriów hydraulicznych, technicznych nasze studio wykonywało wielokrotnie. Naszym Klientom proponujemy jako zdjęcia katalogowe, nie tylko klasyczne zdjęcia produktów z białym tłem, ale także aranżowane, kolorowe, na różnych tłach, które dobrze współgrają z akcesoriami hydrualicznymi i technicznymi.

Warto pomyśleć o ubogaceniu katalogu produktowego i swojej oferty o ciekawe, wpadające w oko fotografie akcesoriów na różnych tłach. Zawsze naszym Klientom w takich sesjach oferujemy kilka wariantów teł. 

Można pokusić się o zastosowanie kolorowego oświetlenia efektowego. To podnosi poziom efektywności. Przecież w świecie realnym także zdarzają się kolorowe lampy, w różnych technicznych miejscach. Choćby z lamp kontrolnych jest oświetlenie różnobarwne.

Takie produkty jak zwykła prosta rura do przesyłania wody wykonana z mosiądzu może nie być zbyt atrakcyjna na zwykłym zdjęciu, ale profesjonalne zdjęcie aranżowane np. na czarnym lustrzanym tle lub metalicznym niebieskim i z podświetleniem lekko czerwonym w kontrze dodaje głębi, polotu i zapada w pamięci osoby, które je widziała. 

  • 133
  • 0
  • 0
  • 7 936
  • 3 965
  • 46
  • 0
Kanapka Tomcio Paluch Bekon
Dania gotowe Packshot
Ekspozytor plastikowy Hella
Fotografia reklamowa
Rzeka Wkra, odcinek Kondrajec Szlachecki - Bolęcin - 08-2016
Spływ kajakowy Wkra
Zegarek Miugo
Fotografia reklamowa
Centrum Warszawy wieczorową porą
Centrum Warszawy i okolice wieczorem
aparat nikon d800 + pierscien makro meike
Lustrzanka czy bezlusterkowiec?
Zdjęcia telefonów
Zachód słońca w Powsinie
Zachody Słońca w Powsinie
Zdjęcia perfum
Napój
Fotografia reklamowa
Konsola Xbox One Fat
Xbox one
Zdjęcia kosmetyków
Scroll to Top