Profesjonalne Zdjęcia Packshot 360, animacje obrotowe


HerzigStudio prezentuje profesjonalnie wykonane reklamowe zdjęcia obrotowe 360 - prezentacje 360 stopni, zwane także jako animacje 3D, poklatkowe, obracające się, 360 shots. Przedstawione zdjęcia produktów 360 zawierają średnio po 72 klatki dla każdej, a dodatkowo jest umieszczony link do animacji 36 klatek celem przedstawienia różnicy w płynności. W większości przypadków wystarczają aniamcje ze 36 zdjęć. Nasze fotoanimacje bez przeszkód wyświetlają się na urzędzeniach mobilnych jak smartfony i tablety. Proszę dotknąć myszką zdjęcia produktu aby wprawić prezentację obrotową w ruch...
Zaprezentowane zdjęcia obrotowe / packshoty 360 stanowią tylko część naszego dorobku, gdyż wykonaliśmy kilkadziesiąt animacji i możemy poszczycić się bardzo dużym doświadczeniem w wykonywaniu takich zdjęć. Pełne portfolio fotograficzne prezentujemy Klientom bezpośrednio zainteresowanym współpracą i oczywiście wykonujmy bezpłatną próbną prezentację 360.

Prezentacje 3D zawarte na tej stronie składają się z 36 i/lub 72 klatek oraz mają rozdzielczość 800 pikseli w pionie. Możliwe jest zamówienie zdjęć obrotowych o wyższej lub niższej rozdzielczości. Oto co jeszcze możemy zrobić dla Państwa:

- zwiększyć ilość klatek do np. 144, co powoduje, że fotografia 360 staje się ultra płynna, sprawia wrażenie wyświetlanego filmu
- wykonać animację w wyższej lub niższej rozdzielczości
- stworzyć fotografie obrotowe bez tła, zapisujemy pliki w formacie PNG z przeźroczystym tłem
- stworzyć piętrową / wielo segmentową prezentację 3D, w której można oglądać przedmiot pod innmi kątami, czyli np. widok lekko po skosie, z góry itp. Klient ma więcej możliwości dokładnego obejrzenia przedmiotu.
- możemy dodać przyciski nawigacyjne, a fotoanimacja może obracać się od momentu wczytania strony
- nałożyć logotyp

Fotografia obrotowa / packshot 360 - informacje ogólne


Profesjonalne zdjęcia obrotowe 360 stopni to wspaniała forma prezentacji towaru dla firmy, sklepu, czy jakiejkolwiek reklamy. W HerzigStudio mieliśmy ogromną przyjemność wykonywania kilkudziesięciu takich packshot'ów 360 dla jednej z wiodących marek na rynku. Fotografia 360 stopni jest naszą specjalizacją, która rozszerza naszą działalność w fotografii produktowej.

Profesjonalizm objawia się przede wszystkim w klarownym obrazie - proszę zwrócić uwagę na krawędzie produktu który się obraca. Są ostre, nie ma na nich białej poświaty, która często jest skutkiem użycia zbyt silnego światła podświetlającego tło lub urządzenia automatycznego (celem ułatwienia, ale w profesjonalnych rozwiązaniach nie ma mowy o kompromisach). Kolejne zagadnienie to płynny obrót bez względu na ilość klatek - chodzi o równomierne odstępy co np. 10 stopni i idealnie równe - prostopadłe do osi obiektywu rzuty na wprost, z tyłu oraz oba boki. Idac dalej musi być równe ustawienie obracanego przedmiotu względem aparatu/kamery aby na animacji 360 nie było dostrzegalne "wędrowanie" przedmiotu po kadrze. Ani w osi pionej ani w poziomej. Tak wykonane profesjonalne animacje obrotowe, zwane też jako fotografia obrotowa, animacje 3D czy packshot obrotowy wymagają od wykonawcy pełnej kontroli nad oświetleniem. Już wspominałem o prześwietlonym tle i nie estetycznych, nadmiernie rozjaśnionych, a czasem prześwietlonych krawędziach, jednak teraz chciałbym poruszyć temat samego oświetlenia od przedniej strony, czy po bokach. Zdjęcia obrotowe wymagają od fotografa pełnej kontroli nad lampami oraz ekranami odbijającymi lub tłumiącymi światło użytymi do pracy. Chodzi o to, aby każda klatka wyglądała na równomiernie oświetloną i zbliżoną charakterem oświetlenia do poprzedniej, a ewentualnie widoczne refleksy światła płynnie przechodziły z jednej klatki na kolejną. To tyle w kwestii ogólnej. Fotografia obrotowa 360 stopni jak każde statyczne zdjęcie reklamowe produktu musi przejść przez post-processing, czyli obróbkę graficzną. HerzigStudio oferuje profesjonalne szparowanie/wycinanie z tła, dzięki czemu możemy zapisać nasze wizualizacje 3D w formacie PNG, dzięki czemu będą one miały przeźroczyste tło, co da Państwu nieskrępowane możliwości nakładania i umieszczania animacji w dowolnym miejscu na stronie internetowej oraz na każdym rodzaju tła. Nasze obracające się zdjęcia będą w tej opcji pozbawione jakiekolwiek obwódki wokół przedmiotu która mogłaby wskazywać na nie umiejętne wycinanie z tła. Następnym etapem jest oczywiście korekta tonalna, kolorystyczna, nadanie prezentacji odpowiedniego wyrazu, charakteru, dodanie efektów specjalnych jak np. ekrany, tapety, wyświetlacze, jeśli wizualizacje obrotowe dotyczą urządzeń z tego typu wyświetlaczami lub innymi elementami. Chodzi tutaj o stworzenie miłego dla oka wyglądu ekranu, co jest niemożliwe do osiągnięcia przez sfotografowanie normalnym sposobem włączonego wyświetlacza. Obecne trendy wymagają graficznego nakładania ekranów, pulpitów itp. Zdjęcia produktów 360 stopni jako animacja 36 klatek daje już satysfakcjonującą płynność wizualizacji, jednakże jest możliwość wykonania 72 klatek lub więcej jak pisaliśmy o tym wcześniej. Animacje ze zdjęć całościowo są zagadnieniem skomplikowanym, więc zawsze służymy fachowym doradztwem.

Fotoanimacje przedmiotów w HerzigStudio są wykonywane przy użyciu autorskich rozwiązań. Nie używamy żadnych gotowych rozwiązań, mechanizmów, urządzeń dostępnych na rynku, ponieważ lubimy mieć pełną kontrolę nad powstawanym obrazem, dlatego mamy swoje lampy, swoje akcesoria studyjne, specjalnie opracowaną platformę obrotową i wiele innych niezbędnych akcesoriów włącznie z oprogramowaniem. Dla Państwa przecież i tak najważniejsze jest nie jak powstały obrotowe zdjęcia przedmiotów, ale jak wyglądają.

Zapewniamy, że fotografie obrotowe naszego autorstwa mogą być optymalizowane pod urządzenia mobilne i bez problemu wyświetlane na nich, ponieważ taką funkcjonalność dają prezentacje i zdjęcia obrotowe oparte o jquery. Technologia flash nie sprawdza się w części smartfonów, gdyż po prostu nie jest przez nie obsługiwana.

Szczerze polecamy powierzenie wykonania nam prezentacji. Fotografia obrotowa 360 stopni w Herzigstudio warszawa to obry wybor, bo po prostu robimy to profesjonalnie czym zaświadczą nasze dotychczasowe osiągnięcia. Nasze fotografie 3D są na wysokim poziomie, przykładamy uwagę do każdego detalu. Klienci pytają nas, czy wykonamy packshot 360 ze zdjęć/klatek powierzonych przez Klienta, a nie wykonanych w naszym studio. Zdjęcia produktowe / shots 360 wykonujemy samodzielnie od samego początku do końca. Nie posługujemy się cudzymi pracami, jest to sprzeczne z naszą etyką zawodową.

Podobnie jak klasyczne zdjęcia produktów, na wykonane prezentacje 360 - 360 shots, możemy udzielić przeniesienia autorskich praw majątkowych włącznie z zobowiązaniem o niewykonywaniu osobistych praw majątkowych.

Ceny za prezentacje obrotowe czy zdjęcia obrotowe 360 zawsze ustalamy indywidualnie, gdyż cennik nie jest możliwy do stworzenia przez wzgląd na wiele czynników decydujących o sposobie wykonania prezentacji i Państwa oczekiwań. Podstawowym kryterium wpływającym na koszt jest ilość klatek. Standardowo jest to 36, a więc obrót następuje co 10 stopni i stwarza wrażenie płynnego ruchu podczas obracania. Dalej, popularne w Polsce animacje stworzone są w jednej płaszczyźnie. Np. w rzucie bezpośrednio na wprost lub nieco z góry. W przypadku animcji w kilku płaszczyznach jest możliwość oglądania produktu np. w rzucie na wprost oraz w rzucie nieco z góry jednocześnie, tzn. można przełączać się płynnie między tymi widokami. Każda płaszczyzna to 36 klatek, więc w przypadku dwóch, liczba ta podwaja się. Wpływ na cenę ma rodzaj tła i pliku wynikowego. Może to być format jpg, białe tło scalone z obracanym produktem i z naturalnym cieniem lub odbiciem w plexi lub śnieżno białe tło z opcją szparowania każdej klatki, bez żadnych cieni i odbić lub np. format PNG, w którym tło jest precyzyjnie usunięte, a animacja może być nałożona na stronę internetową w ten sposób, że widoczny będzie sam produkt bez jego tła. Do ceny zdjęcia 360 stopni ma także wpływ ewentualny retusz, obróbka graficzna, rozdzielczość (wielkość) w jakiej prezentacja będzie wyświetlana na stronie internetowej. Proszę więc w zapytaniu określić przynajmniej ilość klatek, rodzaj tła, charakter zastosowania na stronie internetowej i rodzaj produktu. Niektóre produkty są szczególnie wymagające wykonywaniu zdjęć obrotowych w pewnych rzutach, np. telefony komórkowe z natury nie stoją w pionie, ale jest możliwe stworzenie takiej animacji jakby one stały - przykładowo, animacja telefonu komórkowego w tym portfolio.

KONTAKT:pn-wt w godz 9-16, tel.: 519-401-201, e-mail: info@herzigstudio.pl

Adres studia: Królowej Marysieńki 33 Warszawa - Wilanów, dojazd od ulic: Nałęczowska, Wiertnicza, Sobieskiego