HerzigStudio przestawia swoje portfolio fotograficzne. Zdjęcia produktów zawarte w tej galerii stanowią tylko drobny wycinek z całego dorobku studia.
Prezentowane zdjęcia polecam oglądać w trybie pełnego ekranu ( wciśnij F11 na klawiaturze )

HerzigStudio - Profesjonalne reklamowe sesje zdjęciowe. Fotografia produktowa, packshot, reklamowe zdjęcia obrotowe i prezentacje 360. Warszawa Wilanów, Mazowieckie. Zdjęcia i packshoty umieszczone na tej stronie są w rozdzielczości HD (1920x1080 pikseli - większość obecnie produkowanych monitorów jest tak zaprojektowana aby wyświetlać zdjęcia w tej rozdzielczości)lub zbliżonej do niej. Stronę tę dobrze jest oglądać w trybie pełnego ekranu (ustawienia przeglądarki, standardowo klawisz F11 na klawiaturze przełącza widok w ten tryb).
Strona może się długo wczytywać przez wzgląd na to, że fotografie mają duży rozmiar. Nie mam nic do ukrycia, dlatego prezentuję swoje prace w wysokiej rozdzielczości. Duże zdjęcia dobrze oddają szczegóły. Na życzenie mogę przesłać próbki moich prac w rozdzielczości HI-RES, a także wykonać zdjęcia próbne. Zapraszam do obejrzenia mojego bloga którego prowadzę od wielu lat. Zamieściłem tam setki swoich zdjęć. Mam bardzo duże doświadczenie w branży packshotów i zdjęć produktów. Zaufały mi dziesiątki firm, których częściową listę znajdą Państwo w zakładce "Klienci".
Serdecznie zapraszam do współpracy.

Ceny oraz cennik ustalam indywidualnie po zapoznaniu się z wytycznymi dotyczącymi zlecenia na wykonanie fotografii. Bardzo proszę o udzielenie informacji dotyczących ogólnego rodzaju produktów przeznaczonych na sesję reklamową oraz zakresu wykorzystania gotowych prac - reklama, katalog, internet itp.

Kontakt:tel.: 519-401-201, e-mail: info@herzigstudio.pl