Oferta na profesjonalne zdjęcia reklamowe i prezentacje 360 stopni

HerzigStudio - Studyjna Fotografia Reklamowa

Specjalizuję się w fotografii produktów. Jestem fotografem reklamowym już 8 lat, a pasjonatem od czasów dzieciństwa. Kocham swoją pracę i stale podnoszę swoje kwalifikacje oddając coraz wyższej jakości zdjęcia produktów. Oferuję szeroki zakres usług od packshotów (zdjęcia produktów) przez zdjęcia katalogowe, aranżowane, kompozycje na różnych tłach i z różnymi rekwizytami aż po zdjęcia obrotowe 360. Wykonuję profesjonalne zdjęcia reklamowe, katalogowe, do folderów czy do sklepów internetowych, a także fotografie 360 stopni, zwane też jako animacje 360 lub prezentacje 360 / 3D w wielu płaszczyznach. Fotografie reklamowe wykonuję w studio fotograficznym w Warszawie (mieści się w dzielnicy Wilanów), a do niektórych zleceń mogę dojechać w granicach Warszawy. Korzystanie z moich usług to gwarancja wysokiej jakości prac na europejskim poziomie. Posiadam bardzo duże doświadczenie, współpracuję z korporacjami jak i małymi firmami i klientami indywidualnymi.

Cennik zdjęć produktów

Każde zlecenie jest inne, charakter sesji zdjęciowej indywidualny, oczekiwania Państwa także są różne, dlatego niestety nie mogę zaprezentować sztywnego cennika ani jednolitej ceny na reklamowe zdjęcia produktów, proszę w tej sprawie o kontakt, a przedstawię Państwu ofertę/cennik. Proszę w miarę możliwości składać szczegółowe zapytania zawierające opis oczekiwań jakościowych, zakres publikacji i wykorzystania fotografii, rodzaj produktów.

Profesjonalne zdjęcia produktów - schemat współpracy

Każdy produkt wymaga indywidualnego sposobu prezentacji, charakteru i/lub stylu oświetlenia, kąta w jakim jest on ustawiony, a także ustawienia kąta aparatu oraz światła, ponieważ Państwa produkty mają być zauważone na rynku, a nie zginąć w gąszczu innych. Ponadto jeśli zestawi się packshoty obok siebie, to wszystkie zdjęcia muszą współgrać ze sobą. Spójność jest bardzo istotna! Szczególnie w drukowanych katalogach, kiedy zestawia się obok siebie kilka lub kilkanaście zdjęć. Musi być więc widoczny ten sam sposób ich wykonania/oświetlenia, ustawienia i zaaranżowania. Przedmioty na moich zdjęciach pokazuję tak, aby jednym zdjęciem przekazać jak najwięcej informacji o produkcie. Perfekcyjny minimalizm, który wszyscy lubią. Świat pędzi do przodu i nie ma czasu na oglądanie długich ofert handlowych i przeglądania wielu zdjęć. Jedno dobre, profesjonalne zdjęcie reklamowe zastąpi 1000 słów. Zawsze staram się aby oświetlenie produktu było indywidualne i jak najlepiej ukazywało wszystkie zalety fotografowanych rzeczy. Pracując światłem potrafię podkreślić to co ważne a nieco przyćmić to co mniej istotne. Pomocny jest także profesjonalne oprogramowanie graficzne do pracy nad zdjęciami i ich obróbką w którym można dosłownie zdziałać cuda. Ważne, a właściwie najważniejsze jest, aby do jakiejkolwiek obróbki posiadać porządnie wykonany, zgodny ze sztuką fotografowania materiał wyjściowy czyli stworzyć odpowiednie warunki do wykonania zdjęcia i wykonać je... jak rzeźbiarz dłutem tworzy dzieło sztuki, tak ja przed rozpoczęciem właściwej sesji uzgadniam z Państwem sposób prezentacji i wykonuję próbne zdjęcia przedmiotów - packshoty i zdjęcia reklamowe celem potwierdzenia ustawień przedmiotów oraz stylu oświetlenia (np. rodzaj i miękkość blików - odbić na powierzchniach błyszcących) o ile wcześniej nie otrzymam wolnej ręki. Następnie przystępuję do wykonania finalnej sesji zdjęciowej, obróbki graficznej, wycinania z tła, wreszcie przekazuję Państwu gotowe fotografie produktów do finalnej akceptacji wraz z odpowiednią umową o przeniesieniu majątkowych praw autorskich (zakres tych praw jest do ustalenia). Bardzo istotne jest, abyście posiadali w ręku odpowiednią umowę wraz z określeniem przenoszonych praw majątkowych. Pamiętajmy, że w polskim prawie nie można przenieść ani się zrzec praw autorskich, natomiast przedmiotem obrotu są szerokie prawa majątkowe, do których jeśli posiadają Państwo pełne prawa, to możecie robić ze zdjęciami wszystko. Takie zdjęcia produktów można dowolnie wykorzystywać, powielać, drukować, nawet modyfikować, przerabiać, zmieniać. HerzigStudio oferuje właśnie taką umowę i taką swobodę. Przed nawiązaniem współpracy oferuję możliwość zapoznania się ze wzorem umowy i dokonywania ewentualnych korekt aby obie strony były w pełni usatysfakcjonowane.

Fotografię produktową pozwalają mi wykonywać wysokiej klasy lustrzanki cyfrowe marki Pentax i Nikon oraz optyka takich firm jak Pentax, Nikon, Zeiss, Sigma. Moje atelier fotograficzne wyposażone jest w profesjonalne studyjne lampy błyskowe wraz z akcesoriami do modyfikacji światła własnego pomysłu. Lubię w różny sposób zmiękczać światło, zmieniać jego barwę, charakter, modyfikować wiązkę strumienia świetlnego, bawić się mieszaniem różnych świateł... Posiadam wiele teł o różnych kolorach i fakturach. Mam tła matowe, satynowe, błyszczące. Więcej szczegółowych informacji o sposobie wykonywania przeze mnie zdjęć (szeroko rozumiana fotografia produktowa, packshotowa, zdjęcia do katalogu i inne) oraz animacji (w tym zdjęcia obrotowe 360, prezentacje 3D itp) znajdą Państwo na moim blogu, który sukcesywnie rozbudowuję od kilku lat. Jest tam obecnie około 80 artykułów. Znaczna jego część porusza moją zawodową część pasji fotograficznej. Zawsze służę pomocą i doradztwem, ponieważ Państwa zadowolenie jest dla mnie najważniejsze. Jetem typem perfekcjonisty, w powierzone zlecenia w pełni angażuję się, wkładam serce i całego siebie.

Szczegóły techniczne tworzonych przeze mnie zdjęć:

 • Wysoka rozdzielczość fotografii i packshot'ów. Zdjęcia reklamowe standardowo wykonuję w rozdzielczości 36Mpix (36 milionów pikseli, rozmiar kadru wynosi 7360 x 4912 pikseli) lub wyższej (np. 50Mpix, 100Mpix). Zdjęcia do internetu tworzę zazwyczaj w rodzielczości niższej, około 24Mpix, ponieważ taka wielkość jest w pełni wystarczalna do wyświetlania zdjęć na ekranie monitorów, chyba że na stronie Klienta jest potrzeba powiększania zdjęć w skali 1:1. Zawsze więc dobieram sprzęt do potrzeb Klienta!
 • Ostrość w całym kadrze, dzięki czemu najmniejszy szczegół nie ulegnie zatraceniu. Na życzenie wykonuję tzw. artystyczne rozmycie niepotrzebnych fragmentów kadru zdjęcia, aby skupić focus na najważniejszym, kluczowym elemencie fotografii.
 • Wierne oddanie barwy fotografowanego przedmiotu lub nieco nasycone aby skusić żywszym obrazem, w tym także selektywna kontrola koloru wybranych partii zdjęć, oddanie faktury powierzchni, jej rodzaju, kształu, blasku, pochłaniania światła itp.
 • Precyzyjna gładka linia szparowania bez nierównych krawędzi - ścieżki, clipping path
 • Niepowtarzalne studyjne oświetlenie, jego charakter i aranżacja kompozycji, ustawienia produktów
 • Retusz i w razie potrzeby foto-montaż, kolaże, dodatkowa korekta i opracowanie graficzne, tzw. przerysowanie produktu, wzmocnienie krawędzi, konturów, czcionek
 • Zdjęcia wolne od wad technicznych jak aberracje, dystorsje i inne zniekształcenia, w tym szczególnie geometryczne
 • Gotowe fotografie oddaję w formatach graficznych JPG, TIF, PNG, PSD, i innych wedle życzenia
 • Watermark, katalogowanie zdjęć, indywidualne nazwy plików, tagowanie IPTC, nakładanie subtelnych znaków wodnych
 • Wydruki na papierze fotograficznym
 • Możliwość uczestnicwa Klienta podczas sesji zdjęciowej
 • Możliwość wykonania sesji zdjęciowej u Klienta

 • Zdecydowaie zapraszam do kontaktu :)

  Fotograf Reklamowy w HerzigStudio Warszawa - Wilanów.


  Dogodny dojazd z centrum Warszawy - Śródmieście oraz Żoliborz, Wola, Praga, Bielany, Bemowo, Targówek, Białołęka, Ochota, Gocław, Włochy traktem królewskim oraz ulicami Czerniakowska / Wiertnicza / Powsińska. Od dzielnic Ursynów, Kabaty przez Al. Wilanowska. Przed budynkiem jest parking.

  telefon: pn-pt godz 9-16: 519 401 201

  mail: info@herzigstudio.pl

  Zdjęcie kawy Cappuccino z pianką - packshot kawa Don Caruso
about me